TELERADIOMECHANIKA - informatyka, elektryka, automatyka, alarmy, monitoring

Zadzwoń

TELERADIOMECHANIKA - informatyka, elektryka, automatyka, alarmy, monitoring

Godziny pracy

8:00 - 18:00

O firmie

Firma Teleradiomechanika Systemy Telekomunikacyjne i Komputerowe rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie w branży IT, automatyki, telewizji przemysłowej, systemów zabezpieczen, instalacji elektrycznych, sprawiło, że dziś jesteśmy zespołem który działa na terenie całej Polski i świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.

Zaufanie zdobyliśmy w obiektach administracji publicznej, w obiektach przemysłowych, jak również wśród inwestorów prywatnych i wszędzie tam gdzie na pierwszym miejscu jest:

  • wysoki poziom świadczonych usług
  • wiedza oparta na doświadczeniu
  • solidność i profesjonalizm

Posiadając niezbędne uprawnienia i odpowiednio wysokie kwalifikację wdrażamy i stosujemy najnowsze rozwiązania zgodnie z obowiązującymi normami prawa budowlanego i wiedzą techniczną. Proponujemy swoim Klientom na każdym etapie procesu inwestycyjnego, fachowe doradztwo, projekt, wykonawstwo, zapewniamy również serwis gwarancyjny oraz proponujemy serwis pogwarancyjny.Domeną naszej Firmy jest partnerstwo, zapewnienie bezpieczeństwa i wysokiej jakości oferowanych usług.