TELERADIOMECHANIKA - informatyka, elektryka, automatyka, alarmy, monitoring

Zadzwoń

TELERADIOMECHANIKA - informatyka, elektryka, automatyka, alarmy, monitoring

Godziny pracy

8:00 - 18:00

Monitoring

Żyjemy obecnie w czasach, kiedy każdy stara się jak najlepiej chronić swoje mienie i swoją własność. Winą za to obwiniamy coraz bardziej rozwijającą się przestępczość. Nie dziwi, zatem, że wielu z nas stara się, dbając o bezpieczeństwo swoje, swojej rodziny i mienia decyduje się na monitoring na terenie swojej nie tylko firmy, ale także mieszkania, domu, podwórka, ogrodu czy garażu.

Podejmiemy się każdego, najtrudniejszego nawet zadania wykonania systemu CCTV, gwarantując nie tylko najwyższą jakość, ale także ogromną jego funkcjonalność. Systemy CCTV telewizji przemysłowej będą naturalnie zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb. Kompletna instalacja CCTV obejmuje oczywiście swym zasięgiem również konfigurację wszystkich urządzeń oraz szkolenie z ich obsługi. Całość możemy rozbudować o nowoczesne systemy alarmowe lub połączyć z urządzeniami, które już są w firmie wykorzystywane.

Choć oferujemy montaż kamer najwyższej klasy, jak również wszystkich niezbędnych akcesoriów dodatkowych, to jednak gwarantujemy konkurencyjne ceny tego sprzętu.

Prosimy o kontakt, odpowiemy  na wszystkie pytania.